O nás

Spoločnosť Fossil Energy & Logistic s.r.o. bola založená v roku 2016 ako rodinný podnik.  Spoločnosť sa na začiatku venovala hlavne doprave a upratovacím prácam.  Po rastúcom dopyte našich zákazníkov na komplexnú dodávku služieb a produktov pre chod kancelárie sme koncom roka 2019 spustili náš e-shop MOJE PAPIERNICTVO.

Postupným rozširovaním ponuky sme sa dostali na aktuálnu skladbu kompletného sortimentu kancelárskych a školských potrieb, papiera, spotrebného materiálu, občerstvenia, zariadení pre kanceláriu, upratovacích a hygienických potrieb, ako aj ochranných pomôcok.

Sme rodinný podnik, a preto aj k našim zákazníkom pristupujeme ako k rodine. Chceme, aby náš zákazník vedel, že sa na nás môže obrátiť s akoukoľvek požiadavkou.

Naše efektívne spracovanie objednávok, nám umožňuje zabezpečovať distribúciu objednávok  do 24 hodín od objednania tovaru do každej časti Slovenska. Tovar doručujeme na požadovanú adresu kuriérskou spoločnosťou, na poštu alebo do výdajných miest Packeta.

Samozrejmosťou sú pre nás kvalitný tovar a komplexné služby pre vás, našich zákazníkov. Snažíme sa vyhovieť vašim individuálnym požiadavkám s priateľským prístupom s dôrazom na kvalitu, rýchlosť a efektívnu komunikáciu.

 

Tešíme sa na Vás