O nás

Ahoj, tešíme sa, že chceš o nás vedieť viac. Sme rodinný podnik, ktorý s nadšením a láskou spustil svoju činnosť v roku 2016. Na začiatku sme sa venovali upratovacím prácam a doprave, no naši spokojní zákazníci nás inšpirovali a motivovali rozšíriť naše služby. Od roku 2020 prevádzkujeme e-shop www.mojepapiernictvo.sk, ktorý poskytuje kompletný servis pre kancelárie, obce, úrady, ale aj pre každého bežného človeka na Slovensku.

Možno sa čuduješ, prečo na stránke, kde hľadáš papier do tlačiarne či zošívačku, nájdeš aj nápoje alebo prací prášok. Je to preto, že chceme, aby si mal/a všetko pod jednou strechou a nemusel/a prechádzať cez množstvo iných e-shopov.

Doplniť zásoby do kuchynky, potreby na písací stôl alebo novú stoličku? – nič z toho pre nás nie je problém. Od vybavenia školáka na jeho veľký deň až po nový čajový servis dokonca s kolekciou značkových čajov – v našom sortimente nájdeš všetko. Iba ak by nie, čomu sa snažíme vyhýbať. Vtedy nám radšej rovno napíš na chat alebo zavolaj a nájdeme riešenie.

Zakladáme si na priateľskom prístupe, širokej dostupnosti sortimentu, rýchlosti vybavovania objednávok a samozrejme, na kvalite služieb. Tvoju objednávku ti odošleme už do 24 hodín, ak máme všetko skladom. Či ti privezie celé zariadenie novej kancelárie kuriér, alebo si vyzdvihneš svoje nové kalendáre vo výdajnom mieste Packeta, Alza box, ďakujeme, že si si vybral/a nás.

Za tím mojepapiernictvo.sk

Zuzka, Tomáš, Peter, Martin