O nás

 

Ahoj, tešíme sa, že chceš o nás vedieť viac. Sme tím zanietencov, ktorý svoj rodinný biznis spustil v roku 2016. Začali sme poskytovaním upratovacích prác a dopravy, no naši zákazníci nás motivovali portfólio služieb rozšíriť a už 4 roky zabezpečujeme to, že náš e-shop, ktorý si práve prezeráš, poskytuje full servis každej kancelárii na Slovensku.

Možno sa čuduješ, prečo na stránke, kde hľadáš papier do tlačiarne či zošívačku, nájdeš aj mikrovlnku alebo prací prášok. Práve preto, že chceme, aby si ty mal/a pod svojou strechou všetko z jedného správneho miesta a nemusel vyhľadávať v x e-shopoch naraz.

Doplniť zásoby v kuchynke pre nečakané návštevy či hladných zamestnancov, zabezpečiť čistiace prostriedky na upratanie po firemnej párty, na ktorú ti prinesieme víno pokojne aj v novej chladničke - nič z toho pre nás nie je problém. Od vybavenia školáka na jeho veľký deň až po nový čajový servis dokonca s kolekciou značkových čajov, v našom sortimente nájdeš všetko. Iba ak by nie, čomu sa snažíme vyhýbať. Vtedy nám radšej rovno napíš na chat alebo zavolaj a nájdeme riešenie.

Zakladáme si na priateľskom prístupe, dostupnosti sortimentu, rýchlosti vybavovania objednávok a samozrejme, na kvalite služieb. Tvoju objednávku ti odošleme už do 24 hodín, ak máme všetko skladom. Či ti privezie celé zariadenie novej kancelárie kuriér alebo si vyzdvihneš svoje nové kalendáre vo výdajnom mieste Packeta či na pošte, ďakujeme, že si si vybral/a nás.

Za tím mojepapiernictvo.sk

Peter